USA, Broadlands

Institution lookup

У скільки обходиться зібрати дитину до школи в 2017 році

У скільки обходиться зібрати дитину до школи в 2017 році

Незабаром у дворах шкіл прозвучать перші дзвоники й розпочнеться черговий навчальний рік. Тож батьки мають менше місяця, щоб повноцінно зібрати свою дитину на навчання.

Відповідно до результатів дослідження експертів відомого маркету Bigl.ua для видання "Сегодня", придбання найбільш необхідних товарів для школи цьогоріч обiйдеться батькам у середньому в 2539 грн для дівчини і 2403 грн для хлопця. За такий самий набір, однак кращої якості, батьки будуть змушені заплатити вже 5347 грн для хлопчиків і 5520 грн для дівчаток.

У поточному році найбільше зросли ціни на кросiвки та наплічники. Зокрема, середня ціна кросівок зараз вища на 30 грн: минулоріч вона становила 383 грн, а в поточному році – 413 грн.

Разом з тим, подешевшав набір олівців – у минулому році їх можна було придбати в середньому за 64 грн, а цьогоріч – за 56 грн. Окрім цього, дещо знизилась вартість штанів для дівчат – з 269-ти до 261-ої грн. Проте загалом вартість шкільного комплекту пoрівняно з минулим роком підвищилась майже на сім відсотків.

Для того, аби зекономити, батьки купляють потрібні учневі речі завчасно, зокрема, узимку. В цей час на шкільні товари немає великого попиту, тож вони продаються дешевше.

Крім того, спеціалісти радять користуватися маркетплейсами. Це спеціальні інтернет-майданчики, де можна порівнювати ціни з різних онлайн-магазинiв. Ще одне вдале рішення для заощадливих українців – оптова закупівля шкільного приладдя у виробника.

Comments

Added 0 comments

Comment

USA, Broadlands Log in